Kurumsal Değerler

Misyon, Vizyon ve Değerlerimiz

DAĞTEKİN KÖMÜR & DÖKÜM

Dağtekin Kömür ve Döküm firması; 1986 yılında Salim DAĞTEKİN tarafından kurulmuş, bireysel veya kurumsal kuruluşların enerji ihtiyaçlarına farklı teknikler ile çözümler sunan bir firmadır. Gelişen teknolojinin ve artan enerji ihtiyacının, bireysel ve kurumsal kuruluşların kömüre(linyit, kok kömürü ve antrasit) dayalı ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız, müşterilerimizin taleplerine göre ihtiyaçları karşılamayı kendine bir borç bilmektedir.

Misyon & Vizyonumuz;
Mikronize Kok Tozu, Kok Tozu, Ceviz Kok, Metalurjik Kok, Döküm Kok, Linyit Portakal Kömür, Linyit Toz Kömür, Linyit Ceviz Kömür, Linyit Fındık Kömür, Linyit Karpuz Kömür, Antrasit ile ilgili fabrikalarda, bireysel ya da kurumsal kuruluşlarda enerji sektörüne kattığımız yeni değerlerle Türkiye de aranılan bir marka olmak.

Değişime ve yeniliğe açık yaklaşımımız, gelişen teknolojiye paralel adımlarımız, alanında profesyonel personelimiz, aktif, etkin, hızlı, güvenilir ve emniyetli hizmet politikamız ile fark yaratarak özellikle yapı kimyasalları sektörüne yeni değerler kazandırmaya devam etmek.

Değerlerimiz;
* Topluma ve ülkeye katkı
* İş ve sorumluluk bilinci
* Dürüstlük
* Güvenilirlik
* Güleryüzlülük
* Müşteri Odaklılık
* Yenilikçilik
* Çevreye Duyarlılık
* Takım Ruhu

DAĞTEKİN KÖMÜR DÖKÜM SAN. TİC., Mikronize Kok Tozu, Kok Tozu, Ceviz Kok, Metalurjik Kok, Döküm Kok, Linyit Portakal Kömür, Linyit Toz Kömür, Linyit Ceviz Kömür, Linyit Fındık Kömür, Linyit Karpuz Kömür, Antrasit gibi ürünlerin satışı ile ilgili sektöründe Adana'nın öncü kuruluşudur. Biz, çevreyi faydalanılacak değerli bir hazine olarak görüyor ve gelecekte bütün dünya insanlığının faydalanabilmesi için en iyi şekilde korunması ve satışı gerçekleştirilen kömürün kalitesi bakımından en uygun ve en kaliteli olması gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden tüm satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin ve uygulamasını yaptığımız döküm hizmetlerin arkasında olduğumu bilmenizi rica ederiz.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız