PORTAKAL Ton Fiyatları Üretici Tedarikçi Özellikleri Üretimi Nedir

DAĞTEKİN KÖMÜR
Muğla Portakal Kömür Fiyatları Üreticileri

Muğla Portakal Kömür

Dağtekin Firması olarak; Muğla şehrinin haricinde, Türkiye'nin hangi bölgesinde olduğunuzun bizim için bir önemi olmadığını bilmenizi isteriz. Çünkü biz var olan sermayesi, çözüm ortakları, vizyonu ile var olan firmaların aksine farklı çözüm imkanları sunan bir kuruluşuz.

Portakal Kömür ile ilgili bizden sipariş vermek zorunda değilsiniz. Bilgi almak için dahi bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Portakal Kömür 'ün/un incelikleri, nerelerde kullanıldığı, acaba hangi kömür çeşidinin sizin için daha uygun olacağı gibi konularda 1999 yılından bu yana sektörün içinde olamanın verdiği avantaj ve bünyemizde barındırdığımız maden mühendisimiz aracılığıyla sizlere gerçek doğru bilgiyi ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz.

Muğla Portakal Kömür Özellikleri

Isı Değeri : 7200-8400 Kcal /kg
Ebat : 50 mm - 150 mm arasında değişmektedir.
Muğla Portakal Kömür olarak firmamaızda ithal üründe ayrıca bulunmaktadır.

Muğla Portakal Kömür Kullanım Alanları

Kat kaloriferleri ve merkezi ısıtma sistemli konutlarda yakımlık amaçlı isteğe uygun kg lık torbalarda satışa sunulmaktadır. 50mm - 150mm arası boyutlara sahiptir, kalorifer kazanları ve sanayi kuruluşları için kullanılabilir.

Muğla Portakal Kömür Fiyatları

Dağtekin Firması olarak; bu ürünün tedariği, bilgi verilmesi, fiyatları ya da üreticileri konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.
Ayrıca şartnamesi hakkında tarafımızdan bilgi alabilirsiniz....
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız